Plan wykładów Akademii - LUTY 2024

Część wykładów została już udostępniona wcześniej, natomiast teraz oficjalnie możemy przedstawić kompletny plan wykładów Akademii Edukacji Środowiskowej na LUTY👩‍🏫
 
Na 27 lutego zaplanowaliśmy temat, o który dość często pojawiają się pytania – „Na czym polega dostęp do informacji publicznej – co można, a jakich danych i informacji nie wolno udostępniać”.
 
👤Spotkanie poprowadzi adwokat Arkadiusz Niewiada (kancelaria Niewiada adwokaci z ponad 20-letnim doświadczeniem).
W 1999 roku rozpoczął aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu, a egzamin adwokacki złożył w 2003 roku. Praktykę rozpoczął w ramach kancelarii indywidualnej. Z czasem kancelaria zaczęła zmieniać swój kształt i zmierza w kierunku firmy prawniczej, opartej na komplementarnym zespole, posiadającym wiedzę z różnych dziedzin prawa. Trzon jego działalności stanowi doradztwo prawne w biznesie, przekształcenia struktur organizacyjnych MSP, regulowanie stanów prawnych nieruchomości, sprawy drogowe oraz spory sądowe.
 
Zapisy dla gmin z Programem Aquarius:
📩 wystarczy kliknąć kafelek Akademii na stronie głównej Programu i wypełnić formularze zgłoszeniowe do wybranych wykładów.