Home

ZAUFANY PARTNER POLSKICH SAMORZĄDÓW

Aktualności

07-11-2022

Program Aquarius na Giełdzie Miejskich Technologii

Giełda Miejskich Technologii to projekt organizowany przez Polski Fundusz Rozwoju. Umożliwia on Jednostkom Samorządu Terytorialnego dofinansowanie na testowanie wybranego rozwiązania z dostępnego katalogu produktów.
 
Mikrogranty zapewniają wdrożenie oraz przetestowanie naszego Programu Aquarius przez 1️⃣2️⃣ miesięcy, całkowicie bezpłatnie!

07-11-2022

Panel dyskusyjny dot. nowych technologii

📆 05.11.2022
Prezes Romuald Lenkajtis na zaproszenie Pana Jacka Bogusławskiego – Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego wziął udział w panelu dyskusyjnym dot. nowych technologii.
 
👥 Debata z udziałem ekspertów obejmowała nową wizję klimatu i środowiska, pozyskiwanie tańszej oraz ekologicznej energii, a także wykorzystanie nowych technologii w tym zakresie.

21-10-2022

Konferencja dot. przekształcania komunalnych osadów ściekowych w produkty nawozowe

📆 20.10.2022
Wspólnie z naukowcami z Głównego Instytutu Górnictwa przeprowadziliśmy konferencję dla wybranej grupy reprezentantów Zakładów Komunalnych z województwa wielkopolskiego.
Spotkanie dotyczyło innowacyjnej technologii przekształcania komunalnych osadów ściekowych w produkty nawozowe. 🪹

Najbliższe wydarzenia

21.11.2022
WEBINAR
PROGRAM AQUARIUS

 
 
PIKTOGRAMY NA STRONĘ (7)
SPOTKAJMY SIĘ!
Local Trends
Europejskie Forum Samorządowe
Poznań, 17-18 października 2022
Spotkanie dot. zagospodarowania osadów ściekowych
Przeźmierowo, 20 października 2022
POLECAMY
RAPORT – stan gospodarki wodno-ściekowej w Polsce 2020

Najnowsza publikacja Agencji. Przeczytaj jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego grozi Polsce kara finansowa w wysokości 5,5 mld € za łamanie Dyrektywy Ściekowej UE, i dlaczego nikogo nie interesuje, że 280 milionów m3 ścieków corocznie nielegalnie trafia do środowiska zatruwając glebę i ujęcia wód.

AQUARIUS

Program Aquarius to pierwszy specjalistyczny program informatyczny przygotowany dla urzędów gmin pragnących aktywnie działać w celu poprawy stanu gospodarki ściekowej na swoim terenie, dbać o to aby mieszkańcy mogli bez strachu pić wodę z lokalnych ujęć, czy też kąpać się w czystym jeziorze. To narzędzie, które przypomina, monitoruje i kontroluje wszystkie niezbędne obszary i ułatwia życie mieszkańcom poprzez używanie aplikacji ułatwiającej wywóz ścieków.

ATANOX – rewolucja w ochronie powietrza

Pierwsze w Polsce i w Europie antysmogowe filtratory atmosferyczne oczyszczające powietrze ze smogu. Kompaktowe urządzenia, które mogą stanąć na każdej ulicy, każdym placu zabaw, każdym skrzyżowaniu, przy każdej szkole, wszędzie tam, gdzie utrzymywanie bardzo dobrej jakości powietrza pomaga naszym mieszkańcom lepiej oddychać i zdrowiej żyć.

NASZA OFERTA

WODA I ŚCIEKI

POWIETRZE

ODPADY KOMUNALNE

ANALIZY FINANSOWE
DOTACJE UE

PLANOWANIE LOKALNE

PROGRAM AQUARIUS

Kontakt
Agencja Wspierania Ochrony Środowiska Sp. z o. o.

ul. Ziębicka 17, 60-164 Poznań

Poniedziałek-piątek: 8:00 - 16:00

biuro@e-awos.pl

+48 575 701 105